Bielsko-Biała: Jazda zakończona na betonowej latarni. Sprawczyni prawko miała od miesiąca

i

Autor: OSP Bielsko-Biała Kamienica Bielsko-Biała: Jazda zakończona na betonowej latarni. Sprawczyni prawko miała od miesiąca

Bielsko-Biała: Jazda zakończona na betonowej latarni. Sprawczyni prawko miała od miesiąca

W sobotę 4 lutego około godz. 22:15 służby interweniowały na ul. Karpackiej, gdzie samochód uderzył w betonową latarnię. Jak się też potem okazało, prowadziła go kobieta, która nie miała jeszcze zbyt wielkiego doświadczenia za kółkiem.

Do zderzenia z latarnią doszło na wysokości cmentarza przy ul. Karpackiej w Bielsku-Białej. Kierująca volkswagenem jechała w kierunku ul. Partyzantów. Jej pojazd na łuku jezdni wypadł z drogi i uderzył w betonowy słup. Poza nią w samochodzie były dwie osoby, ale w zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. 

Jak dowiedział się portal beskidzka24.pl, kierująca prawo jazdy posiada zaledwie od miesiąca. Działania strażaków polegające na usunięciu skutków kolizji trwały godzinę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE