Bezczelna kradzież w Częstochowie. W piątkę okradli starszą panią

2022-10-06 7:55
Bezczelna kradzież w Częstochowie. W piątkę okradli starszą panią
Autor: slaska.policja.pl Bezczelna kradzież w Częstochowie. W piątkę okradli starszą panią

Częstochowska policja poszukuje 4 mężczyzn i kobiety, którzy wspólnie obrabowali starszą kobietę. Ukradli jej w sklepie gotówkę oraz kartę kredytową.

Do zdarzenia doszło 15 czerwca 2022 roku w Częstochowie przy ulicy Wieluńskiej w jednym ze sklepów wielobranżowych. Do starszej kobiety podszedł młody mężczyzna o ciemnej karnacji i zaczął wypytywać o produkt, który zdjął z półki. Gdy stali przy regale z żywnością, inny mężczyzna i kobieta wyciągnęli jej portfel z torebki i ukradli znajdującą się tam gotówkę i kartę bankomatową.

Ustalenia przeprowadzone przez kryminalnych z „jedynki” wskazują, że sprawców łącznie było 5 – 1 kobieta i 3 mężczyzn o śniadej cerze oraz 1 mężczyzna o jasnej cerze.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 85 811 51 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112, albo 997.

Kradzież w sklepie w Częstochowie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE