Nowy bebok w Katowicach

i

Autor: Facebook/Biurowce .KTW

Wiadomości

Bebok obok .KTW w Katowicach nie ma jeszcze imienia. Mieszkańcy są proszeni o pomoc w jego wyborze

Nie tak dawno Katowice zyskały nową przestrzeń miejską przy biurowcach .KTW. Powstał tu skwer. Jednym z jego elementów jest charakterystyczny bebok, który... czeka na swoje imię. Zostanie ono wybrane w ramach konkursu, który już się rozpoczął.

Bebok czeka na imię. Ruszył konkurs

Na początku września do grona katowickich beboków dołączył nowy, na razie jeszcze bez imienia. Figurkę znajdziemy na schodach, a konkretnie na terenie nowej przestrzeni przy .KTW.

W związku z tym, że stworek, który bawi się klockami, nie ma swojego imienia, zorganizowano w tym temacie konkurs dla mieszkańców. 

- Bawiący się klockami bebok jeszcze nie ma swojego imienia – czas to zmienić! Dlatego Was również zachęcamy do zabawy i zamieszczania propozycji imienia w komentarzu. 3 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy plakatem z podpisem Grzegorza Chudego, a jedna z nazw na stałe przylgnie do naszego beboczka. Na zgłoszenia czekamy do końca września. Liczymy na Waszą kreatywność! - czytamy w poście, który - w mediach społecznościowych - został udostępniony przez fanpage Biurowce .KTW. 

Wśród propozycji użytkowników Facebooku są chociażby takie, jak:

  • Korpoczek
  • KaTeWuś
  • Legoś
  • Kobelek czy
  • Kulok.

Już niebawem więc dowiemy się, która propozycja ostatecznie wygra. 

Beboki można spotkać m.in. zwiedzając zabytkowy Nikiszowiec, przed wejściem do Galerii Katowickiej czy w Parku Bogucickim. Za wszystkie odpowiada Grzegorz Chudy. Na tym jednak nie koniec. Kolejne stworki pojawiają się przecież w mieście dość regularnie. Gdzie zlokalizowane zostaną kolejne? Czas pokaże...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE