kaloryfer

i

Autor: pixabay

Awaria sieci ciepłowniczej w Jaworznie. Kiedy wróci ciepła woda?

Przerwy w dostawach ciepła mogą występować na terenie całego miasta. Ponadto mieszkańcy Śródmieścia, Podwala i Podłęża mogą się spodziewać braków w dostawach ciepłej wody.

Wczoraj (14.02) w centrum Jaworzna doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Uszkodzony rurociąg znajduje w rejonie ulicy Olszewskiego. Służby ciągle pracują nad rozwiązaniem problemu. 

Początkowo spółka SCE Jaworzno informowała, że awaria zasięgiem obejmuje Śródmieście, Osiedle OTK, Azot i Pstrowski. Dziś już wiadomo, że przerwy w dostawach ciepła mogą występować na terenie całego miasta. Dodatkowo w osiedlach Śródmieście, Podwale i Podłęże mogą występować problemy z dostawą ciepłej wody użytkowej.

Na ten moment termin usunięcia awarii nie jest jeszcze znany. Początkowo zakładano, że usterkę uda się usunąć do piątku 16 lutego. Najwyraźniej problem jest poważniejszy, a mieszkańcy Jaworzna muszą uzbroić się w cierpliwość. Ciepłej wody w kranach i grzejnikach nie będzie do odwołania.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE