Awantura na skrzyżowaniu w Rybniku. Kierowca przewiózł rowerzystę na masce samochodu

2020-07-08 15:26 Jolanta Skwaradowska
Awantura na skrżyżowaniu w Rybniku. Kierowca przewiózł rowerzystę na masce samochodu
Autor: Flickr Awantura na skrżyżowaniu w Rybniku. Kierowca przewiózł rowerzystę na masce samochodu

Policjanci z rybnickiej drogówki interweniowali w rejonie jednego ze skrzyżowań na terenie Rybnika. 61-letni kierujący fiatem wyprzedzał na linii podwójnej ciągłej, gdy nagle zauważył rowerzystę. Kierujący osobówką wyszedł z pojazdu i wtedy doszło do awantury.

Awantura na jednym ze skrzyżowań w Rybniku. Kierowca zaatakował rowerzystę i przewiózł go na masce swojego samochodu. Do awantury doszło gdy 61-letni kierujący fiatem wyprzedzając na linii podwójnej ciągłej nagle zauważył przechodzącego przez jezdnię rowerzystę.

- Kierujący wysiadł z pojazdu i doszło do awantury, po czym wsiadł z powrotem do auta, przejechał po rowerze 26-latka, a następnie przewiózł go 15 metrów na masce samochodu - mówi Bogusława Kobeszko rzeczniczka rybnickiej policji.

Zaatakowany rowerzysta był pijany miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Z kolei awanturnika próbował zatrzymać samochodem 32-letni świadek - zajechał mu drogę. 61-latek próbował go wyminąć, ale doszło do zderzenia tych pojazdów. Tym razem krewki mężczyzna już nie zdołał uciec. Policjanci z rybnickiej drogówki zatrzymali mu prawo jazdy, a za wszystkie wykroczenia drogowe odpowie przed sądem.

Dziecko wypadło z auta w Tarnowskich Górach. Jak do tego doszło?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.