Aukcje WOŚP 2023 na Śląsku. Suknia ślubna Magdy Butrym i kolacja z aktorem Rancza

2023-01-25 9:21
Suknia Magdy Butrym
Autor: Magda Butrym

Aukcje WOŚP wchodzą w decydujący etap. Na Śląsku aktorzy, sportowcy, dziennikarze i przedsiębiorcy oferują niesamowite przedmioty, a także własne towarzystwo na treningach, spotkaniach towarzyskich czy kolacjach. Zobacz najciekawsze aukcje WOŚP z województwa śląskiego i od ludzi ze Śląska.

Aukcje WOŚP robią ogromne wrażenie każdego roku. W 2023 odbywają się wyłącznie na Allegro. Słynni aktorzy, ludzie kultury, sportowcy i przedsiębiorcy wystawiają niesamowite unikatowe przedmioty, a także oferują swoje towarzystwo. Poniżej zebraliśmy najciekawsze aukcje WOŚP 2023 z terenu województwa śląskiego i zaproponowane przez ludzi związanych ze Śląskiem.

Wśród osób, które uczestniczą w aukcjach WOŚP są m.in.

  • hokeistki z Bytomia - Mistrzynie Polski, broniące 12. tytułu z rzędu! 
  • aktor Bogdan Kalus znany m.in. z serialu Ranczo i występu w "Tańcu z gwiazdami"
  • projektantka mody Magda Butrym, której kreacje noszą Hailey Bieber, Lady Gaga, Beyoncé, Rihanna, Margot Robbie czy Kendall Jenner
  • Jerzy Kufel - autor słynnej aplikacji InPost oraz projektów dla marek takich jak Rossmann, ITAKA, Lellek, Teatr Śląski, Shell, Kia, Deloitte, czy IPH z Grupy Eurocash.
  • Jarek Juszkiewicz - dziennikarz i głos nawigacji Google Maps

Najciekawsze aukcje WOŚP ze Śląska

Zobacz w galerii zdjęciowej

Aukcje WOŚP wciąż trwają do 31 stycznia. Kwota deklarowana na aukcjach sięga już ponad 11 mln zł i cały czas się powiększa.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE