Antoni Zimnal z Sosnowca przeszedł do etapu bitew w „The Voice Of Poland

i

Autor: Screen/The Voice Of Poland

Rozrywka

Antoni Zimnal z Sosnowca czaruje głosem w „The Voice Of Poland". Dostał się do etapu bitew

2023-09-18 14:15

„Zabiorę Cię dziś na bal” - tym kawałkiem legendarnego Zbigniewa Wodeckiego 17-letni Antoni Zimnal z Sosnowca zachwycił jurorów, a także zgromadzoną na widowni publiczność podczas przesłuchań w ciemno w „The Voice Of Poland".

Emocjonalny występ Antka Zimnala z Sosnowca w „The Voice Of Poland"

Tylko kołyszące dźwięki „Zabiorę Cię dziś na bal” Zbigniewa Wodeckiego było słychać na sali podczas występu Antoniego Zimnala w „The Voice Of Poland". Publiczność oniemiała z wrażenia, podobnie zresztą jak jury. 

Przesłuchania w ciemno dla 17-letniego mieszkańca Sosnowca zakończyły się szczęśliwie. Dwa odwrócone fotele - Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka, dały mu przepustkę do bitew, kolejnego etapu programu. 

Pozytywne komentarze i szansa na rozwój muzyczny

„Przepięknie. Takich głosów potrzeba - to są perełki, tak jak np. Zbyszek Wodecki", „wyjątkowo uzdolniony wokalista. Brawo, mam nadzieje, że będzie w finale", „ważne, że są tacy, którzy dostrzegają piękno muzyki i głosu bez udziwnień...prosto, porywająco, pięknie", „jeden z najlepszych wykonów w tym sezonie" - komentują internauci pod nagraniem udostępnionym na kanale programu na YouTube.  

Zaskoczeni są, że Lanberry oraz Tomson i Baron nie odwrócili swoich foteli.

Jak dowiadujemy się z sobotniego odcinka, Antek od 10 lat gra na gitarze, skrzypcach, fortepianie, ukulele, perkusji, a od niedawna także na organach w kościele w Sosnowcu. Wiele razy występował już przed publicznością, m.in. wykonując utwór „Visiting Hours" Eda Sheerana, z Chórem Dziecięcym Opery Śląskiej.

A jak Wam się podoba? Zobaczcie występ Antka w przesłuchaniach w ciemno programu „The Voice Of Poland". 

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE