Szpital wojewódzki: ograniczenia w odwiedzinach chorych

2021-11-26 16:18
szpital wojewódzki
Autor: JS

Tylko za zgodą lekarza prowadzącego i wyjątkowych sytuacjach. Ograniczone odwiedziny w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. To w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem.

Jeśli rodzina chce odwiedzić pacjenta musi wcześniej zapytać lekarza. - Wiemy, jak ważny jest ten kontakt, ale najpierw trzeba skonsultować się z lekarzem prowadzącym, jeśli jest taka potrzeba rodzina zostaje wpuszczona, cały czas mówimy o tym głośno żeby rodziny na siłę nie próbowały wchodzić na oddziały, takie przypadki niestety się zdarzają, że w kurtkach rodzina próbuje wejść do osoby chorej - mówi Barbara Jakubczyk, rzecznik prasowy szpitala wojewódzkiego.

Rzeczy dla bliskich można przekazać przez pracowników szpitala. - Dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki rzeczy można przekazać przez ochronę naszego szpitala od godziny 16 do 18, ale jeżeli jest pilna potrzeba, bo na przykład pacjent dostał się w poniedziałek na oddział i są mu potrzebne rzeczy, to nie ma żadnego problemu, panowie ochroniarze wezmą rzeczy i przekażą pacjentowi - dodaje rzeczniczka szpitala.

Rzeczy powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem pacjenta z dołączoną informacją o nazwie oddziału, w którym jest leczony.​

Quiz. Stolice piłkarskich potęg. Tylko najlepsi znają wszystkie

Pytanie 1 z 10
Stolicą Francji jest:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE