SONDA: jak siedlczanie spędzają Sylwestra? Czego sobie życzą w 2022 roku? [AUDIO]

2021-12-31 11:04

Nie mogą świętować na Placu gen. Sikorskiego, ale nie zamierzają się nudzić! Choć miejskiego Sylwestra w Siedlcach w tym roku nie będzie, mieszkańcy miasta planują się bawić, choćby we własnym domu, z najbliższymi. Sprawdziliśmy także, czego sobie i innym życzą, a także jakie zmiany w mieście marzą im się w Nowym Roku 2022.

POSŁUCHAJ SONDY z mieszkańcami Siedlec: jak spędzają Sylwestra 2021? Czego sobie i innym życzą w 2022 roku? Na jakie zmiany w mieście liczą?

Przede wszystkim zdrowia – tego życzą sobie i innym siedlczanie w Nowym Roku 2022. W ciągu ostatnich miesięcy pandemia mocno dawała im się we znaki. Lokalne szpitale były przepełnione przez wiele tygodni. Większość mieszkańców zdecydowanie podkreśla, że zdrowie jest dla nich najważniejsze. Mają także oczekiwania odnośnie zmian w Siedlcach. Poprawa na linii prezydent-rada miasta, remonty dróg, pomoc najbiedniejszym mieszkańcom i nowe miejsca rekreacji – to niektóre z ich oczekiwań. Więcej usłyszycie w załączonym powyżej materiale dźwiękowym.

Spełnienia tych i innych marzeń w Nowym Roku 2022, a przede wszystkim zdrowia, życzy mieszkańcom miasta i regionu redakcja siedleckiej Eski.

Sonda
Największy skandal 2021 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE