Siedlce: trzy zgony pacjentów covidowych w szpitalu wojewódzkim i dwa w miejskim

2020-11-17 14:10
karetka
Autor: Monika Półbratek

Jak informuje zarząd Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach, w ciągu ostatniej doby z powodu COVID-19 w placówce zmarły trzy osoby. W Szpitalu Miejskim w tym czasie odnotowano dwa zgony.

Jak informuje dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach, w Szpitalu Miejskim zmarło dwóch mężczyzn. Byli to 89-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego i 60-latek, pochodzący z terenu powiatu sokołowskiego. Ponadto, w ostatniej dobie hospitalizowanych zostało 11 nowych pacjentów covidowych. Wypisano natomiast 13 ozdrowieńców. Na wszystkich oddziałach szpitala jest obecnie 160 pacjentów chorych na COVID-19. 

Natomiast w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim przebywało dziś rano 70 osób z potwierdzoną chorobą. Hospitalizowanych jest ponadto także 13 pacjentów z podejrzeniem COVID-19. W ciągu ostatniej doby wypisano tam sześcioro ozdrowieńców.

Została pochowana w reżimie sanitarnym. Okazało się, że nie była zakażona COVID-19
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE