Siedlce: część ul. Składowej znów w remoncie. Są objazdy i zmiana trasy autobusów MPK

2022-08-16 10:01
Siedlce: część ul. Składowej znów w remoncie. Są objazdy i zmiana trasy autobusów MPK
Autor: fot. Joanna Chomicz-Łopaciuk

Dziś rano, 16 sierpnia po godz. 7.00, ulica Składowa w Siedlcach została zamknięta na odcinku od ul. Rakowieckiej (wraz ze skrzyżowaniem) do ul. Zbrojnej (bez ronda Gen. Buka po którym można jeździć normalnie). Utrudnienia, które zmuszają kierowców do korzystania z objazdów, mają potrwać do 22 sierpnia. Zmienią się także trasy niektórych autobusów MPK.

W czasie zamknięcia fragmentu ulicy Składowej trzy autobusy MPK będą kursować innymi trasami:

  • linia nr 9 pojedzie ulicami: Świętojańską, 3 Maja, Floriańską, Torową, Składową, Grabianowską i dalej swoją trasą;
  • linia nr 22 pojedzie ulicami: Partyzantów, 3 Maja, Floriańską, Torową, Składową, Grabianowską i dalej swoją trasą;
  • linia nr 31 pojedzie ulicami: Partyzantów, 3 Maja, Brzeską.

Wyłączone z rozkładu jazdy zostaną przystanki: Siedlce Centrum Przesiadkowe, Siedlce Zbrojna Orlicz-Dreszera, Siedlce WORD, a dla linii nr 31: Siedlce Straż Pożarna i Siedlce Składowa Łukowska. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

Niestety, w czasie trwania remontu i zamknięcia części ulicy Składowej pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Rakowiecką a rondem przy jednostce wojskowej, także kierowcy samochodów osobowych będą musieli korzystać z objazdów. Utrudnienia mają trwać do 22 sierpnia.

Sonda
Czy planujesz wyjazd w sierpniu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE