Pod Łosicami auto zderzyło się z żubrem!

2022-10-02 21:07
Zderzenie z żubrem pod Łosicami
Autor: fot. PSP Łosice

Od pewnego czasu pojawiały się informacje, że w lasach w okolicach Łosic widywany jest żubr. Nie wszyscy wierzyli w te informacje, ale w niedzielę (2 października) nieopodal miejscowości Mszanna auto osobowe zderzyło się z tym chronionym w naszym kraju zwierzęciem.

- 2 października pół godziny po północy Dyżurny Stanowiska Kierowania otrzymał informację o zderzeniu samochodu ze zwierzęciem na drodze krajowej nr 19 nieopodal miejscowości Mszanna. Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło zderzenia samochodu osobowego z żubrem. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pojazd, w którym jechały dwie osoby. Podróżujący po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostali na miejscu zdarzenia. Zwierzę padło – informuje Państwowa Straż Pożarna w Łosicach.

Nie wiadomo w jakich okolicznościach żubr znalazł się w okolicach Łosic. Wcześniej nie było raczej sygnałów o występowaniu tych zwierząt na wschodzie województwa mazowieckiego.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE