Piekło, paliło i wyciskało uczestnikom łzy z oczu. Mad Dog Challenge w Siedlcach [FOTO, AUDIO, WIDEO]

2021-09-23 8:44
Mad Dog Challenge Siedlce
Autor: Monika Półbratek Dziesięcioro śmiałków starło się z sosem ostrym jak brzytwa

Było ostro. Dwie kobiety, ośmiu mężczyzn i... po dwa miliony jednostek w skali Scoville'a na każdym talerzu. W rywalizacji Mad Dog Challenge w Siedlcach dziesięć osób zmierzyło się z super ostrym hamburgerem, który w skali ostrości prawie dorównuje najbardziej pikantnej papryczce świata. Pierwsza osoba odpadła po zjedzeniu jednego kęsa, niektórzy byli bliscy omdlenia, a wyzwanie ukończył tylko jeden ze śmiałków.

POSŁUCHAJ relacji dźwiękowej z II Mad Dog Challenge w Siedlcach:

II Mad Dog Challenge w siedleckiej Krówce i Połówce poprowadził DJ Szczurek. Wyzwanie polegało na tym, by w ciągu 15 minut zjeść piekielnie ostrego hamburgera Mad Dog, z sosem 100 razy mocniejszym od meksykańskiego Tabasco, a następne 15 minut odczekać przy stole, bez popijania. Zwycięzca i zdobywcy kolejnych miejsc otrzymali w nagrodę komplety gadżetów i zniżki do burgerowni oraz sklepów sponsorów imprezy. Choć całego hamburgera dał radę zjeść tylko jeden z uczestników wyzwania, niektórzy przyznają, że za rok ponownie spróbują swoich sił w rywalizacji. Warto dodać, że zdobywca nagrody głównej zwyciężył drugi rok z rzędu!

Więcej można zobaczyć na naszych zdjęciach i filmie, a także usłyszeć w relacji dźwiękowej. Wszystko znajdziecie powyżej (jeżeli coś się nie wyświetla, należy odświeżyć stronę). Radio Eska sprawowało nad wydarzeniem patronat medialny. 

Mad Dog Challenge w Siedlcach