Medyczny święty Mikołaj. Wyjątkowa akcja Centrum Onkologii w Siedlcach

2021-11-29 15:46
Joanna Kozłowiec, zastępca dyrektora Centrum Onkologii w Siedlcach
Autor: fot. Joanna Soćko Joanna Kozłowiec, zastępca dyrektora Centrum Onkologii w Siedlcach

To najcenniejszy prezent, jaki możemy dać. Siedleckie Centrum Onkologii organizuje akcje „I tym możesz zostać medycznym świętym Mikołajem”. W placówce czekają darmowe vouchery, którymi można obdarować swoich bliskich w Mikołajki czy święta Bożego Narodzenia i tym samym zgłosić ich na profilaktyczne badania.

Nie tylko w życzeniach, ale także w prezencie pod choinką - zdrowie to bezcenny dar.  - Wszystkie osoby, które chciałyby zrobić nietuzinkowy, wyjątkowy, inny prezent dla swoich bliskich na Mikołaja mogą zgłosić się do Siedleckiego Centrum Onkologii i odebrać blankiet z zaproszeniem na badanie profilaktyczne - zachęca Joanna Kozłowiec, zastępca dyrektora Centrum Onkologii w Siedlcach.

Wśród dostępnych badań są m.in.: cytologia, mammografia, kolonoskopia oraz badania w ramach programu 40 plus. - Wystarczy podać imię, nazwisko datę urodzenia i numer kontaktowy osoby, którą chcemy zaprosić na badania profilaktyczne, my wtedy skontaktujemy się z tą osoba i umówimy na konkretną godzinę - dodaje doktor Kozłowiec.

Na podstawie daty urodzenia pracownicy Centrum dobiorą pakiet badań. Po ich wykonaniu pacjent dostanie certyfikat osoby dbającej o zdrowie i w razie potrzeby będzie mógł liczyć na dalszą pomoc specjalistów.

Mikołajkowa akcja trawa do 15 grudnia. Osoby, które chciałyby podarować swoim bliskim zaproszenia na badania mogą dzwonić pod numer 507 832 056 lub pisać na adres: sekreteriatsco@szpital.siedlce.pl

QUIZ. Sobotnia ortografia. Potrafisz pisać po polsku? Prawda czy fałsz - wybierz, czy słowo jest poprawnie zapisane!

Pytanie 1 z 11
Czy słowo "wogule" zapisane jest poprawnie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE