Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zaprasza w sierpniu na plenerowe seanse kinowe

2022-07-25 12:14
Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zaprasza w sierpniu na plenerowe seanse kinowe
Autor: fot. CKiS Siedlce

W 2022 roku w każdą środę sierpnia o 20.00 siedleckie Centrum Kultury i Sztuki zaprasza mieszkańców Siedlec i okolic na emocjonalne kino w plenerze. Na terenach zielonych przy siedleckim amfiteatrze będzie można co tydzień oglądać filmy, wyświetlane bezpłatnie w ramach realizowanej przez miasto kampanii społecznej pt. „Pozwól sobie na eMOCje”.

Organizatorzy seansów, zorganizowanych z okazji 475-lecia Miasta Siedlce, zapowiadają kino pełne emocji. W ramach projektu „eMOCjonalne Kino Plenerowe” będzie można bowiem obejrzeć produkcje filmowe, które niosą pozytywne wzorce, ukazując pułapki, w które może wpaść każdy, a także angażując współodczuwanie widzów z tymi, którzy już w nie wpadli.

Pierwszy film już 3 sierpnia. Wszystkie seanse będzie można oglądać w każdą środę sierpnia o godzinie 20:00 na terenach zielonych przy siedleckim Amfiteatrze (ul. Wiszniewskiego). W razie deszczowej pogody zostaną one przeniesione do Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

W programie:

  • 3 sierpnia – „Na rauszu”
  • 10 sierpnia – „Żółty szalik”
  • 17 sierpnia – „Pod Mocnym Aniołem”
  • 24 sierpnia – „Carte Blanche”
  • 31 sierpnia – „7 uczuć”

Wstęp wolny, ale warto przyjść wcześniej, by zająć sobie miejsce, bo ilość leżaków jest ograniczona.

Kampania Społeczna „Pozwól sobie na eMOCje”, w ramach której będą się odbywały seanse filmowe, jest realizowana w ramach zadań Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2022 roku.

Źródło: inf. pras. CKiS w Siedlcach

Organizatorzy seansów w plenerze zapowiadają kino pełne emocji
Autor: fot. CKiS Siedlce
Sonda
Wybieracie się na 47. Festiwal Filmowy w Gdyni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE