Bójka na noże pod Galerią Siedlce. Jedna osoba ranna [GALERIA]

2022-09-23 17:55
Bójka na noże pod Galerią Siedlce. Jedna osoba ranna
Autor: fot. nadesłane przez Czytelnika. Dziękujemy!

Na placu przed wejściem do Galerii Siedlce doszło dziś po południu (23 września) do bójki. Z relacji świadków zdarzenia wynika, że młodzi mężczyźni pobili się z użyciem ostrych narzędzi, a jeden z nich został raniony nożem. Sprawę wyjaśnia policja.

– Potwierdzam, że w dniu dzisiejszym, w piątek, 23 września, doszło pod Galerią Siedlce do zamieszania i bójki mężczyzn. Na razie nie wiemy jeszcze, jak zakwalifikować to zdarzenie. Doszło tam jednak do interwencji policji. Jest jedna osoba poszkodowana, której udzielana jest pomoc medyczna – informuje nadkom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Policja wyjaśnia sprawę. Na razie mundurowi nie udzielają jednak więcej informacji. Z relacji świadków wynika, że młody mężczyzna został pchnięty nożem. Jak poinformowała nas Barbara Jakubczyk, rzecznik Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach, uczestnik bójki został przewieziony do szpitala.

Bójka na noże pod Galerią Siedlce. Jedna osoba ranna
Autor: fot. nadesłane przez Czytelnika. Dziękujemy!
Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Wypadek na DK2 pod Kałuszynem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE