BMW zderzyło się z ciągnikiem rolniczym

2022-09-28 9:38
BMW zderzyło się z ciągnikiem
Autor: OSP Borowie

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek (27 września) wieczorem na drodze krajowej nr 76 w miejscowości Chromin w powiecie garwolińskim. Samochód osobowy wjechał w tył ciągnika rolniczego z przyczepą.

- Około godz. 19.00 doszło do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 76 w miejscowości Chromin. Policjanci, którzy wykonywali czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący samochodem BMW 33-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego wjechał w tył jadącego w tym samym kierunku ciągnika rolniczego z przyczepą, którym kierował 67-latek. W wyniku zderzenia do szpitala trafił 18-letni pasażer ciągnika, który po badaniach mógł wrócić do domu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Z ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło podczas zmierzchu, zaś maszyna rolnicza nie posiadała odpowiedniego oświetlenia. W miejscu zdarzenia obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h.  Kto i w jakim stopniu przyczynił się do tego zdarzenia wykaże prowadzone postępowanie – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE