Znasz te memy o Rzeszowie? Który jest najśmieszniejszy? [GALERIA]

2020-01-21 9:18
Memy o Rzeszowie
Autor: memy

Z czego w Rzeszowie śmieją się internauci? Postanowiliśmy to sprawdzić. Można się zdziwić.

Wikipedia tłumaczy, że mem w sieci to: "gatunek wypowiedzi internetowej, komunikat obrazkowy zbudowany w oparciu o schemat konstrukcyjny wykorzystujący skonwencjonalizowane elementy związane z kulturą i historią Internetu". Brzmi skomplikowanie, ale to po prostu obrazek - na przykład fotografia z zabawnym tekstem.

Memy często pojawiają się w internecie po wydarzeniach sportowych i politycznych. Nie brakuje też takich, które dotyczą miast. W sieci można znaleźć także takie, które dotyczą Rzeszowa.

Sprawdziliśmy, jak internauci postrzegają Rzeszów, co ich bawi, co intryguje. Okazuje się, że można znaleźć sporo memów związanych z Pomnikiem Czynu Rewolucyjnego zwanego Wielką C, ale nie tylko. Są też takie, które dotyczą sfer politycznych, czy kulinariów.


W galerii poniżej znajdziecie kilka z nich. Życzymy udanej zabawy! PS Jeśli macie ochotę zaprezentować serię swoich memów o Rzeszowie lub Podkarpaciu, zapraszamy do kontaktu. Możecie wysyłać je na adres sindycka@grupazpr.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE