Zmiany w rozkładzie jazdy MPK Rzeszów. Od 1 grudnia nowa linia

2022-11-24 15:28
Zmiany w rozkładzie jazdy MPK Rzeszów. Od 1 grudnia nowa linia
Autor: ZTM Rzeszów

Pasażerowi rzeszowskich MPK-ów muszą się pogodzić z tym, że od 1 grudnia rozkład jazdy lekko się zmieni. Dokładnie chodzi o linie nr 51, 52, 53 i 54. ZTM uruchomi też nowe połączenie z Rzeszowa w stronę LPP.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, że od 1 grudnia linia nr 51 zostaje wydłużona do LPP na Jasionce. W dodatku w jej przypadku zostaną uruchomione kursy weekendowe. Co więcej, na linii nr 52 w dniach 4, 11 oraz 18 grudnia przywrócone zostają popołudniowe oraz wieczorne kursy.

Zaś w przypadku linii nr 53, jej trasa w gminie Trzebownisko będzie przebiegała nieco inaczej, bo po trasie linii nr 51. Na linii nr 54 uruchomione zostaną dodatkowe kursy w dni robocze oraz weekendy.

18-latek pomylił obszar zabudowany z autostradą

Zmiany w rozkładzie jazdy. Od 1 grudnia nowa linia

Autobusy nowej linii nr 56 będą kursowały we wszystkie dni tygodnia na trasie Bardowskiego – Piłsudskiego – Marszałkowska – Warszawska – Zaczernie – Rudna Mała – Głogów Młp. ul. Lotniskowa – Jasionka – LPP.

– Ponadto we wszystkich zmienianych rozkładach jazdy zostały opracowane nowe czasy przejazdów międzyprzystankowych, a ilość kursów została dostosowana do zgłaszanych przez firmy zlokalizowane w Specjalnych Strefach Ekonomicznych wnioskach – informuje ZTM Rzeszów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE