„Wieczory dla zakochanych” u Dominikanów. Sprawdź, czy twoja miłość przetrwa

2022-07-15 13:37
zakochani
Autor: pixabay.com

„Wieczory dla zakochanych” to zajęcia prowadzone w klasztorze Dominiaków w Rzeszowie. Ich kolejna edycja rozpocznie się już jesienią. Jak informują ojcowie, mogą wziąć w nich udział nie tylko narzeczeni, ale także ci, którzy ze sobą chodzą.

„Wieczory dla Zakochanych” to program przygotowujący do przyjęcia sakramentu małżeństwa – forma katechez przedmałżeńskich. Jest to cykl 9 cotygodniowych spotkań, z których każde trwa około 2-3 godzin. Zajęcia przeznaczone są głównie dla narzeczonych, którzy podjęli decyzję o małżeństwie i przychodzą na „Wieczory”, ponieważ przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Dominikanie zachęcają do udziału także te pary, które jeszcze nie myślą poważnie o maleństwie, ale o wspólnej przyszłości już tak.

Zakochani wpadli do wody wraz z samochodem.

- Poprzez uczestnictwo w tym programie mogą rozeznać czy ich więź jest na tyle dojrzała, by podjąć decyzję o małżeństwie. W spotkaniach można uczestniczyć tylko parami – zaznaczają Dominikanie.

Udział w zajęciach jest płatny. Za kurs trzeba zapłacić 250 zł od pary. Spotkania będą prowadzone przez animatorów „Spotkań Małżeńskich” oraz braci Dominikanów. Chcecie zapisać się na „Wieczory dla zakochanych”? Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE