Wakacyjne zniżki na paliwo. Na TYCH stacjach zatankujesz taniej! [LISTA]

2022-07-06 10:12

Coraz więcej stacji paliw działających w Polsce decyduje się ulżyć Polakom w czasie wakacji. Proponują tańsze tankowanie nawet o kilkadziesiąt groszy na jednym litrze. Co prawda, aby mieć możliwość tankowania „po kosztach”, trzeba mieć różne aplikacje, ale czy to się nie opłaca? Zobacz na jakich stacjach zatankujesz tańsze paliwo!

Po decyzji Orlenu o wakacyjnej promocji dla kierowców, kolejne stacje dołączają do listy miejsc, gdzie zatankujemy „po kosztach”. Tym razem Moya postanowiła zaproponować Polakom zniżki na paliwo. Łącznie na terenie naszego kraju jest już sześć firm, które oferują kierowcom promocje. Te łączą się zazwyczaj z różnymi wymaganiami. W przypadku Orlenu tankować taniej możemy z aplikacją VITAY. Za to Moya zdecydowała się na nieco inne rozwiązanie. Gdzie w takim razie zatankujemy taniej? I co jest nam potrzebne, aby zaoszczędzić? Poniżej publikujemy potrzebne informacje!

Pobili go bo sprzedawał na bazarze. "Powiedział, że jak znowu tu będę to mnie zaj**ią"

Wakacyjne zniżki na paliwo. Na stacji Moya zatankujesz taniej

Polacy od lipca mogą tankować taniej na stacji Moya. Jest to polska firma, która ma około 300 stacji na terenie naszego kraju. Firma zaproponowała kierowcom trzystopniową zniżkę.

Pierwsza zniżka, czyli 10 groszy na litrze obejmuje każdego klienta. Promocja w wysokości 20 groszy na litrze zacznie obowiązywać, jeżeli kupimy jeden z produktów tzw. oferty własnej lub gastronomicznej sieci, jest to np. kawa, hot-doga, napój, czy chociażby płyn do spryskiwaczy. Możemy zaoszczędzić nawet 30 groszy na litrze! Co należy zrobić? Kupić dwa produkty własne stacji Moya. Promocja nie obejmuje gazu LPG.

Wakacyjne zniżki na paliwo. Na TYCH stacjach zatankujesz taniej! [LISTA]

Moya jest szóstą firmą, która zdecydowała się na taki krok. Poniżej publikujemy listę stacji paliw, na których zatankujemy taniej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE