W tarnobrzeskim szpitalu 38-latek rozbił szybę w drzwiach i rzucał się z pięściami na pacjentów

2021-03-18 14:43
Rozbite drzwi wejściowe na SOR
Autor: KPP Tarnobrzeg

Dyżurny tarnobrzeskiej policji dostał zgłoszenie, że na oddziale ratunkowym tarnobrzeskiego szpitala awanturuje się pijany mężczyzna, który miał wybić szybę w drzwiach wejściowych i rzucać się z pięściami na pacjentów. Mężczyzna, gdy zobaczył policjantów, którzy przybyli ma miejsce zaczął ich obrażać i utrudniać przeprowadzenie interwencji.

Na miejsce udał się policyjny patrol. Policjanci przed wejściem do szpitala zauważyli uszkodzone drzwi wejściowe. Była w nich stłuczona szyba. Na korytarzu szpitala awanturował się mężczyzna, który wykrzykiwał wulgarne słowa, był pobudzony i agresywny.

Na widok policjantów zaczął zachowywać się arogancko, nie stosował się do poleceń, jednego z policjantów szarpał i uderzył. Mundurowi obezwładnili napastnika i zaprowadzili do radiowozu. Agresywny mężczyzna kopał w drzwi pojazdu i wyzywał policjantów.

Był pod wpływem alkoholu i narkotyków

Sprawcą okazał się 38-letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski. Podczas badań w szpitalu okazało się, że 38-latek jest pod działaniem alkoholu i narkotyków. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili, że mężczyzna odpowiada za uszkodzenie szyby w drzwiach wejściowych oraz zniszczenia w toalecie szpitala - uszkodził kratkę wentylacyjną w drzwiach łazienki i oberwał podajnik do papieru.

Rzeszów: Policyjna eskorta na porodówkę
Sonda
Czy zdarzyło Ci się, że ktoś groził Ci śmiercią?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE