W sobotę zagra swój ostatni mecz w barwach Resovii. „To legenda naszego klubu”

2021-12-03 15:37
Fortuna 1 liga: W sobotę  zagra ostatni mecz w barwach Resovii. „To legenda naszego klubu”
Autor: fot. Apklan Resovia Rzeszów

W sobotę po raz ostatni wybiegnie na boisko w barwach Apklan Resovii Rzeszów. Konrad Domoń, zawodnik, który nieprzerwanie od ponad 18 lat reprezentował barwy rzeszowskiego klubu, już jutro podczas meczu ze Skrą Częstochowa po raz ostatni włoży na siebie koszulkę pierwszoligowej Resovii.

Konrad Domoń po rundzie jesiennej odejdzie z Resovii. Jak poinformował oficjalny serwis internetowy Apklan Resovii Rzeszów, mecz ze Skrą Częstochowa będzie jego ostatnim występem w ekipie "Pasiaków".

- Konrad to legenda naszego klubu, zawodnik który nigdy dotąd nie zmienił barw i jest bezapelacyjnie wzorem dla młodych pokoleń zawodników. Chcemy, żeby to był wyjątkowy dzień dla Konrada, by pozostał w jego pamięci na długo. Należy mu się szacunek za to, co zrobił dla Resovii – podkreśla Paweł Bukała, rzecznik Apklan Resovii Rzeszów.

Obrońca to wychowanek klubu ze Rzeszowa, który nieprzerwanie, przez ponad 18 sezonów zakładał biało-czerwoną koszulkę. Domoń występował w klubie, kiedy ten grał na poziomie III, II i I ligi. Ostatni raz zagrał w barwach Resovii ponad rok temu przeciwko Arce Gdynia. Potem z gry wyłączyła go kontuzja.

CZYTAJ TAKŻE: Magiczna zima w Rzeszowie już od soboty. Co będzie się działo? [PROGRAM]

Ostatnia szansa dla kibiców

Tym samym, mecz z tegorocznym beniaminkiem Fortuna 1 ligi będzie ostatnią szansą, kiedy kibice będą mogli zobaczyć swojego zawodnika na boisku. Paweł Bukała nie ukrywa, że liczy na ogromny doping ze strony kibiców. - Mam nadzieję, że kibice licznie przybędą na to spotkanie, aby podziękować Konradowi – mówi rzecznik rzeszowskiego klubu.

Rzeszowska pijalnia czekolady Mirosława Pelczara szykuje się nie święta Bożego Narodzenia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE