Ukradł dziecięcy fotelik samochodowy. 50-latkowi grozi odsiadka

2021-10-27 15:29
dziecko/fotelik/podróż z dzieckiem
Autor: Materiały prasowe dziecko/fotelik/podróż z dzieckiem

Ukradł dziecięcy fotelik samochodowy. 50-latkowi grozi nawet pięć lat więzienia. A wszystko zaczęło od tego, że mężczyzna do jednego z domów w Sarnowie pod Mielcem przyszedł spisać liczniki poboru mediów. Zauważył jednak, że pod wiatą leży fotelik samochodowy. Po chwili upewnił się, że nikt nie widzi i zabrał go ze sobą.

Z jednej z posesji w Sarnowie pod Mielce zniknął fotelik samochodowy wart 1200 złotych. Funkcjonariusze ustalili, że tego dnia na posesji był 50-letni pracownik, który spisywał licznik poboru mediów. - Jak ustalili policjanci mężczyzna w trakcie odwiedzin zauważył, że pod wiatą znajduje się fotelik dziecięcy. Sprawca po upewnieniu się, że nie ma nikogo w domu, zabrał fotelik ze sobą - informują mieleccy mundurowi.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW. Ukrywał w piwnicy marihuanę. 20-latkowi grozi 10 lat więzienia

Grozi mu nawet 5 lat więzienia

Złodziej został ustalony i przesłuchany. Policjanci przedstawili 50-letniemu mężczyźnie zarzut przestępstwa kradzieży. 50-latek będzie się teraz tłumaczył przed sądem.

Trwa remont parkingu przy rzeszowskim Ratuszu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE