Transport TBM przecisnął się przez Nisko. Zobaczcie wyjątkowe nagranie z przejazdu

i

Autor: Facebook/Stalowa Wola - Dokumentacja Miasta - Fotografia Rafał Bieńkowski

Transport TBM przecisnął się przez Nisko. Zobaczcie wyjątkowe nagranie z przejazdu

2022-11-28 9:08

W sobotę o godzinie 22 konwój z maszyną TBM wyjechał z MOP Bukowej na S19 i ruszył w kierunku Niska. Na trasie przejazdu pojawiło się wielu mieszkańców, którzy mimo później godziny i zimna tłumnie zgromadzili się przy drodze. W sieci pojawiło się także wyjątkowe nagranie z przejazdu przez Nisko. Zobaczcie.

Transport maszyny TMB wyruszył w sobotę z MOP Bukowa na S19 w kierunku Niska, gdzie zamknięto ulice Lubelska, Wolności, PCK i Rzeszowską. Według planu w mieście utrudnienia miały potrwać do 2.00. Na trasie przejazdu pojawiło się wielu mieszkańców, którzy chcieli zobaczyć największy transport, jaki do tej pory poruszał się przez polskie drogi. W sieci pojawiło się również nagranie z momentu, gdy ogromna maszyna przeciskała się przez Nisko. Zobaczcie.

Po przejeździe przez Nisko transport skierował się w do węzła Łowisko na S19, a ostatecznie zatrzymał się na MOP Kamień, gdzie zaplanowano postój.

Transport maszyny TBM. Coraz bliżej Rzeszowa

W niedzielę o 22.00 transport TMB ruszył z MOP Kamień w kierunku Rzeszowa. Konwój na węźle Rzeszów Wschód zjechał na autostradę A4, gdzie kierował się w kierunku Krakowa. Około godziny 2.30 transport ponownie wrócił na S19 i ostatecznie dojechał do węzła Rzeszów Południe. Tam, na odcinku wyłączonym z ruchu, zaplanowano postój.

W poniedziałek 28 listopada transport przejedzie przez Rzeszów. Będzie jechał ul. 9. Dywizji Piechoty a następnie ul. Podkarpacką. Konwój opuści granicę Rzeszowa ok. 23.30. Do czasu przejazdu kolumny ruch pojazdów na DK19 na kierunku Babica-Rzeszów zostanie wstrzymany, dla kierunku Rzeszów - Babica nie będzie możliwości wyprzedzenia kolumny.

Po przejeździe kolumny, ruch pojazdów będzie sukcesywnie przywracany. W miarę możliwości prosimy kierowców o korzystanie z tras alternatywnych – apeluje Joanna Rarus, rzecznik rzeszowskiego oddziału GDDKiA.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE