Tragedia w Dulczy Wielkiej koło Mielca. W stawie utonął 55-letni mężczyzna

2020-06-13 21:06
tragedia w dulczy wielkiej. W stawie utonął mężczyzna
Autor: pixabay

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę około godz. 17.00. Zniknięcie mężczyzny zaniepokoiło rodzinę, dlatego wezwali pomoc. Niestety, to już druga tragedia, do której doszło 13 czerwca w powiecie mieleckim.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę około godz. 17.00 w Dulczy Wielkiej koło Mielca na Podkarpaciu. Służby ratunkowe dostały informację, że w stawie w Dulczy Wielkiej zaginął mężczyzna.

Ciało 55-latka ze stawu wydobyte zostało po dwóch minutach od przyjazdu na miejsce służb. Niestety nie wiadomo, jak długo mężczyzna był pod wodą. - Pomimo reanimacji, nie udało się go uratować - mówi st. kpt. Bartłomiej Bieniek, oficer prasowy KP PSP w Mielcu. 

To już druga tragedia, do której doszło 13 czerwca w powiecie mieleckim. Na rzece Wisłoce w Mielcu  trwają poszukiwania 30-latka. Mężczyzna w czasie kąpieli nagle zniknął pod wodą. Na miejsce sprowadzono dwa zastępy PSP, grupę wodno-nurkowa z Rzeszowa i Przemyśla oraz trzy zastępy OSP. O szczegółach pisaliśmy w artykule poniżei:

Jak wyglądała polska codzienność przed wiekiem? Posłuchaj wywiadu Kuby Paducha:
Policjanci z Rzeszowa pompowali dla chorych dzieci! Zobacz #GaszynChallenge
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE