Policja

i

Autor: pixabay.com Śrem: Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku. Chciał uciec tylnymi drzwiami

TARNOBRZEG. Z imprezy prosto za kraty. Mężczyznę poniosła zabawa!

2021-10-04 14:26

Uważajcie kogo zapraszacie do domu na imprezę. Przekonała się o tym jedna pani domu z Tarnobrzega. Impreza była tak dobra, że zakończyła się późno w nocy, aż jeden z uczestników postanowił zanocować. 63-latka wezwała do niego policję. Okazało, że mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie ustać na nogach. Ale nie był to jedyny problem.

Dziś, po godz. 1 w nocy, do dyżurnego tarnobrzeskiej komendy, zadzwoniła kobieta z prośbą o pomoc. Zgłaszająca twierdziła, że zorganizowała spotkanie towarzyskie, po którym jeden z uczestników, nie chciał opuścić jej domu i był pijany. - Do zdarzenia miało dojść na jednej z posesji przy ul. Nadole w Tarnobrzegu. Na miejsce udał się policyjny patrol. Na miejscu mundurowi zastali kobietę i śpiącego 61-latka. Był on nietrzeźwy, mówił niewyraźnie i nie mógł samodzielnie ustać na nogach - informują tarnobrzescy policjanci.

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny wypadek w Izdebkach, w pow. brzozowskim. Nie żyje motocyklista

Okazało się, że jest poszukiwany

Policjanci ustalili, że nie ma on stałego miejsca zamieszkania. Szybko okazało się również, że... jest poszukiwany. - Podczas prowadzonych czynności okazało się, że jest on osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu, w celu odbycia kary. 61-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu i jeszcze dziś zostanie przewieziony do zakładu karnego - informują mundurowi.

Piana w rzeszowskiej fontannie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE