TARNOBRZEG. Nastolatkowie zdemolowali i rozkradli automaty do gier

2021-12-23 14:08
TARNOBRZEG. Zdemolowali, a później rozkradli automaty do gier losowych. Wandale to 18 i 19-latek
Autor: KMP TARNOBRZEG

Nastolatkowie włamali się do automatu gier losowych. Z kasetki na pieniądze ukradli blisko 3 tysiące złotych. Na tym nie poprzestali bo ukradli także zabawkowe kulki. A wszystko zaczęło się na Placu Bartosza w Tarnobrzegu. To tam mężczyźni chcieli kupić alkohol. Gdy okazało się, że sklep jest zamknięty, jeden z nich wpadł w szał i zaczął kopać stojące obok automaty.

Tarnobrzescy policjanci dostali sygnał o włamaniu do automatu gier losowych znajdującego się na Placu Bartosza w Tarnobrzegu. Kiedy pojawili się na miejscu zobaczyli uszkodzony automat, służący do zakupu zabawek. Szybko ustalono, że z automatu skradzione zostały plastikowe kulki oraz około 3 tys. złotych.

CZYTAJ TAKŻE: Nowy funkcjonariusz w podkarpackiej policji. Co będzie należało do jego obowiązków?

Pijani nastolatkowie wpadli w szał

Sprawdzono także monitoring. Trop prowadził do dwóch mieszkańców Tarnobrzega w wieku 18 i 19 lat. W dniu przestępstwa, obaj mężczyźni pili alkohol w mieszkaniu kolegi. Gdy nad ranem skończył im się alkohol, 18-latek wraz z kolegą wybrali się na zakupy do nocnego sklepu.

- Po przyjściu na miejsce okazało się, że sklep jest zamknięty. Wówczas jeden z młodych mężczyzn wpadł w szał i zaczął kopać w automat. Siła uderzeń była tak mocna, że z maszyny wypadły pojemniki z piłeczkami oraz bilonem. Przywłaszczone pieniądze mężczyźni wydali na zakup alkoholu - informują tarnobrzescy mundurowi.

Mężczyźni, zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty, do których popełnienia się przyznali. Teraz grozi im od roku do 10 lat więzienia.

W Rzeszowie zrobiło się zimowo
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE