Tarnobrzeg: Chciały zrobić prezent koledze, ale coś poszło nie tak...

2020-01-21 14:00
Kradły na prezent
Autor: Pixabay

Nie wiadomo, czy to przyjaźń, czy kochanie, ale chęć nastolatek przypodobania się koledze zaprowadziła dziewczyny przed sąd.

Można się zastanawiać, co takiego musi mieć w sobie mężczyzna, by nastolatki zdecydowały się dla niego złamać prawo. Jest przystojny jak DiCaprio? A może zauroczył je swoją inteligncją? Tego nie wiemy. Jedno jest pewne - 17-latki z Tarnobrzega na pewno żałują swoich czynów.


Młode damy wpadły w ręce policji wczoraj w południe w sklepie przy ulicy Plac Bartosza Głowackiego:
- Funkcjonariusze ustalili, że dwie 17-latki, będąc w sklepie, zabrały z półki wódkę i whisky. Swój łup schowały do plecaków i nie płacąc, minęły kasy. Kradzież zauważył pracownik ochrony. Mężczyzna natychmiast ruszył za kobietami, uniemożliwiając im wyjście ze sklepu - informują policjanci.


Dziewczyny tłumaczyły, że alkohol był im potrzebny... na prezent dla kolegi.

Mają sporo szczęścia w nieszczęściu, bo za kradzież przedmiotów o wartości poniżej 500 złotych grozi grzywna. Przy większej kwocie można posiedzieć w więzieniu nawet 5 lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE