Ta reklama FSO ma ponad 30 lat! To zupełnie inny świat

i

Autor: YT/Reklamy Samochodowe by Kuba/zrzut ekranu

Ta reklama ma ponad 30 lat! "Każde dziecko wie, że FSO to..."

2023-03-23 9:07

Ponad 30 lat temu rynek motoryzacyjny był skromniejszy, ale można było w ofercie znaleźć polskie auta. Obecnie to niemożliwe, dlatego to wideo z 1990 roku może u niektórych wywołać nostalgię. Te same emocje będą mieli ci, którzy w z tym samochodem wiążą wspaniałe wspomnienia. W latach 90. to prostota była siłą marketingu! Zobacz reklamę FSO, która ma już ponad 30 lat!

Nostalgia, wspomnienia, ale i tęsknota za polskimi samochodami. Takie uczucie może wywołać nagranie, które ma ponad 30 lat. Pochodząca z 1990 roku reklama Poloneza z Fabryki Samochodów Osobowych (FSO) może złapać za serce tych, którzy w przeszłości mieli takie auto i wiążą z nim wiele ciekawych przygód. Z pewnością są też osoby, którzy po prostu tęsknią za polskimi samochodami, których teraz na rynku motoryzacyjnym nie doświadczymy.

Ta reklama FSO ma ponad 30 lat!

Portal namasce.pl przypomniał reklamę z 1990 roku, która może zaskakiwać swoją prostotą. Ale FSO właśnie w taki sposób reklamował swój produkt i zachęcał Polaków do kupna Poloneza.

ZOBACZ: Nowe stacje paliw na Podkarpaciu. Znamy konkretne lokalizacje

Polonez FSO rozkochał miliony

Fabryka Samochodów Osobowych (FSO) zapisała się w historii polskiej motoryzacji wieloma kultowymi produktami, które wypuściła ze swoich linii montażowych. Jednym z takich cudów techniki ówczesnych lat był Polonez. Swoją nazwę zawdzięcza mieszkańcom Warszawy, którzy wybrali ją w specjalnym plebiscycie. Pierwszy egzemplarz wyjechał na polskie drogi 3 maja 1978 roku i od razu rozkochał w sobie miliony.

Z upływem lat auto ulepszano, wypuszczano nowe wersje z innymi silnikami. Ta magia polskiej motoryzacji trwała do 22 kwietnia 2002 roku, gdy oficjalnie zawieszono produkcję Poloneza, gdy w fabrykach zabrakło części niezbędnych do jego produkcji. Łącznie FSO wypuściła na drogi ponad milion egzemplarzy.

Nawet 11 zł za godzinę parkowania. Wielkie podwyżki cen
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE