Studenci Politechniki Rzeszowskiej dostaną nową strefę relaksu [ZDJĘCIA]

2020-02-07 13:05

Takiego pomieszczenia do odpoczynku można pozazdrościć. Studenci dostaną kawalerkę, w której będą mogli poleniuchować, ale też w spokoju poczytać książki.

Natłok zajęć na studiach potrafi zmęczyć nawet największego tytana pracy. Na Politechnice Rzeszowskiej dobrze o tym widzą, dlatego w walentynki o godzinie 11.00 nastąpi uroczyste otwarcie strefy relaksu. To nie żart!

Na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa przy alei Powstańców Warszawy 8, dokładnie na pierwszym piętrze budynku, znajdziecie w zasadzie kawalerkę, bo pomieszczenie o wielkości 27 metrów kwadratowych z meblami do wypoczynku. Pokój będzie wyposażony w fotele podwieszane z poduszkami, pufy, ławki paletowe, lampy oraz ładowarki w zabudowie:

- Ma ona na celu umożliwienie studentom miejsca do spokojnej i cichej nauki w budynku „L” - kwituje Jan Rybak, rzecznik uczelni.

Szczerze zazdrościmy. Chętnie przygarnęlibyśmy takie pomieszczenie w naszej redakcji. Istnieje jedynie obawa, że przy takich rarytasach nasza stacja przestałaby nadawać, bo poszlibyśmy... spać ;)

Oczywiście żartujemy - może nie wszyscy byliśmy pilnymi studentami, ale swoją pracę bardzo lubimy. A przede wszystkim lubimy Was! :)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE