Startuje kolejna edycja Podkarpackich Targów ślubnych. Kiedy i gdzie się odbędą?

2022-10-07 14:12
Targi ślubne
Autor: Pixabay.pl

To idealna propozycja dla wszystkich par. Już niebawem startuje bowiem 17. edycja Podkarpackich Targów Ślubnych. Co znajdzie się w ofercie? Kiedy i gdzie się odbędą? Sprawdzamy.

Już po raz siedemnasty do stolicy Podkarpacia zjedzie się cała śmietanka ekspertów, którzy będą doradzać przyszłym małżonkom w sprawach weselnych. A wszystko w ramach kolejnej edycji Podkarpackich Targów Ślubnych. W programie znajdzie się wiele propozycji dla par.

Podkarpackie Targi Ślubne - co przygotowali organizatorzy?

Program Podkarpackich Targów Ślubnych będzie bardzo bogaty. Wśród propozycji nie może zabraknąć oczywiście porad ekspertów, którzy będą starali się zaprezentować najnowsze trendy. Będzie też pokaz sukien ślubnych i wieczorowych, prezentacja dodatków w postaci biżuterii. Znajdzie się również coś dla panów, którzy będą mogli zrobić przegląd idealnego smokingu.

Poza tym w trakcie Targów Ślubnych organizatorzy skupili się na prezentacji wielu innych aspektów takich jak choćby: wybór restauracji, zespół muzyczny, fotografia, dekorację, kwiaty, zaproszenia i prezenty ślubne, atrakcje weselne i wiele innych. W trakcie wielogodzinnych spotkań będzie można porozmawiać z całym szeregiem specjalistów: od fryzjerek i kosmetyczek po barmanów, a skończywszy na fotografach i osobach zajmujących się filmowaniem.

Katarzyna Bujakiewicz o Annie Przybylskiej: „Biegała na szmacie”. Żywiła się u niej

Podkarpackie Targi ślubne – kiedy i gdzie?

17. edycja Podkarpackich Targów Ślubnych odbędzie się w rzeszowskiej Hali Podpromie już 23 października w godzinach 10-17. Więcej informacji znajdziecie na stronie targirzeszowskie.pl.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE