Uwaga oszuści! Powołują się na współpracę ze stalowowolskim magistratem albo podają się za jego pracowników

i

Autor: Unsplash.com/ Nordwood Themes

Stalowa Wola: Oszuści podają sie za pracowników Urzędu Miasta! Chodzi o fotowoltaikę

2022-05-13 17:34

Urząd Miasta Stalowa Wola ostrzega mieszkańców przed oszustami, którzy pod pretekstem spotkań dotyczących wyboru instalacji fotowoltaicznych i solarnych, w ramach projektu „Mikroinstalacje OZE w Gminie Stalowa Wola”, próbują wyłudzić dane.

Zachęcają mieszkańców do indywidualnych spotkań przy wyborze instalacji fotowoltaicznych lub solarnych, próbując wyłudzić przy tym dane konkretnych osób. To schemat działania oszustów, przed którymi stalowowolan ostrzega miejscowy magistrat. Oszuści kontaktując się mieszkańcami podają się za urzędników lub pracowników współpracującej z urzędem firmy, w ramach projektu „Mikroinstalacje OZE w Gminie Stalowa Wola”.

Orzeł Chrobry trafił do Lecznicy z zatruciem

Urząd Miasta ostrzega mieszkańców! 

Urząd Miasta Stalowej Woli informuje, że przy realizowanym projekcie „Mikroinstalacje OZE w Gminie Stalowa Wola” nie współpracuje z żadną instytucją i firmą consultingową, a dane osobowe mieszkańców objętych projektem są w wyłącznym posiadaniu urzędu. Nie ma również jeszcze wyłonionego wykonawcy inwestycji - informuje magistrat.

Ewentualne indywidualne spotkania, w ramach projektu, prowadzone są jedynie w siedzibie Urzędu Miasta Stalowej Woli przy ul. Wolności 9, w pokojach nr 6 i 8. Wiarygodność zaś kontaktujących się osób mieszkańcy Stalowej Woli mogą sprawdzić pod podanymi na stronie miasta numerami telefonów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE