Gliwice: Policjanci dostali zgłoszenie o porwaniu. Na szczęście zgłoszenie okazało się fałszywe

i

Autor: mat. policji Gliwice: Policjanci dostali zgłoszenie o porwaniu. Na szczęście zgłoszenie okazało się fałszywe

Stalowa Wola: Kobieta podejrzana o zamordowanie konkubenta w rękach policji

2021-08-18 14:23

Policjanci zatrzymali 36-letnią kobietę, która jest podejrzana o zabójstwo swojego konkubenta. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w Stalowej Woli. Policja znalazła wówczas w jednym z mieszkań na terenie miasta ciało mężczyzny z raną kłutą klatki piersiowej. Wczoraj, sąd tymczasowo aresztował podejrzaną na 3 miesiące.

W sobotę w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Podleśnej ujawnione zostały zwłoki 42-letniego mężczyzny, który miał ranę kłutą klatki piersiowej. W tej sprawie zatrzymana została 36-letnia kobieta. W chwili zatrzymania była pod wpływem alkoholu.

CZYTAJ TAKŻE: Mielec: Zaginął 16-letni Patryk. Od poniedziałku nie nawiązał kontaktu z rodziną!

Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa

Zatrzymana usłyszała prokuratorski zarzut zabójstwa. Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Stalowej Woli, we wtorek sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące podejrzana spędzi w areszcie. Grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Katastrofa w Szczekocinach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE