Silent Disco na płycie Rynku w Rzeszowie. Impreza dla kilkuset osób!

2022-07-05 15:16
Silent Disco na płycie Rynku w Rzeszowie. Impreza dla kilkuset osób
Autor: Pixabay

Już w połowie lipca muzyczna impreza dla rzeszowian. Na Skwerze Kultury przylegającym bezpośrednio do płyty Rynku odbędzie się muzyczne wydarzenie, w którym weźmie udział kilkaset osób. Jak zapewniają organizatorzy podczas imprezy do wypożyczenia mają aż 400 słuchawek, z których popłyną trzy rodzaje muzyki.

Silent Disco cieszy się ogromną popularnością, mimo głośno grającej muzyki w słuchawkach imprezowicze nie przeszkadzając innym. Tylko od was zależy jaki rodzaj muzyki popłynie z przygotowanego dla was sprzętu, bo do wyboru będziecie mieli aż trzy możliwości.

- To wyjątkowa impreza taneczna na Skwerze Kultury podczas, której uczestnicy zatańczą do najlepszych przebojów polskiej i ukraińskiej sceny muzycznej. Forma Silent Disco pozwala na nieskrępowany taniec do wybranej muzyki słuchanej przez słuchawki – czytamy na stronie wydarzenia.

Łąki kwietne w Rzeszowie

Nawet kilkaset osób!

Podczas lipcowej imprezy na Skwerze Kultury będzie mogło bawić się łącznie 400 osób! Właśnie tyle słuchawek będzie czekać na mieszkańców Rzeszowa. Na Silent Disco wpadajcie w piątek 15 lipca. Już od godziny 18:00 będziecie mogli potańczyć do najlepszych muzycznych hitów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE