Sietesz: 43-latek z powiatu łańcuckiego dachował Toyotą Corollą i wypadł z pojazdu [ZDJĘCIA]

2021-01-15 14:55

14 stycznia w miejscowości Sietesz kierujący toyotą zjechał na przeciwny pas ruchu, a potem do rowu. Samochód dachował i zatrzymał się w polach. Na szczęście obrażenia kierowcy nie zagrażają jego życiu.

Wyglądał groźnie i mógł skończyć się tragicznie - na szczęście obrażenia nie są groźne dla życia kierowcy. Mowa o wypadku, do którego doszło w czwartek 14 stycznia w miejscowości Sietesz w powiecie przeworskim. Toyota zjechała z drogi i dachowała - kierowca wypadł z pojazdu:

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 43-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc samochodem marki Toyota Corolla, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie dachował. W trakcie zdarzenia mężczyzna wypadł z pojazdu - wyjaśniają przewroscy policjanci.

Kierowca podróżował sam. Wiadomo, że był trzeźwy. Został przetransportowany do przeworskiego szpitala.

Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drogach. Mamy do czynienia z atakiem zimy - na jezdni zatem mogą zalegać śnieg i lód, a także groźne błoto pośniegowe. Synoptycy prognozują też zamiecie, a w nadchodzący weekend nawet burze śnieżne.

Posłuchaj o symptomach nadciśnienia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Rekord ZGONÓW w 2020 roku! Wzrost o kilkadziesiąt tysięcy! Tak źle nie było w Polsce od II wojny światowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE