RZESZÓW: W majówkę okradł bar i próbował włamać się do sąsiedniego sklepu

2021-05-14 15:22
policja kajdanki
Autor: Anja - Pixabay

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w majówkę okradł bar i próbował włamać się do sąsiedniego sklepu. Podejrzany wyważył drzwi do lokalu skąd następnie ukradł 360 złotych. Funkcjonariusze ustalili podejrzanego, którym okazał się 26-latek. Zatrzymany usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem i usiłowania włamania.

Policjanci zostali zawiadomieni o włamaniu do lokalu gastronomicznego przy ul. Rejtana. Okazało się, że przechodzące w pobliżu osoby zwróciły uwagę na otwarte, mimo wolnego dnia, drzwi do lokalu. Interweniujący na miejscu policjanci potwierdzili, że doszło do włamania. Nieznany sprawca wyważył drzwi i wszedł do lokalu, skąd skradł gotówkę w kwocie 360 złotych. Okazało się, że ktoś usiłował włamać się również do sąsiedniego sklepu. Ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, przesłuchali świadków i zabezpieczyli również zapisy monitoringu.

CZYTAJ TAKŻE: PGE Dystrybucja i 3 PBOT z porozumieniem. Będą współpracować w razie MASOWYCH awarii

W majówkę okradł bar i próbował włamać się do sąsiedniego sklepu. Podejrzany 25-latek

Na podstawie zebranych informacji, funkcjonariusze ustalili podejrzewanego o te przestępstwa. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Rzeszowa. W ubiegły czwartek funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. 25-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Policjanci przesłuchali go i przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem i usiłowania włamania. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają teraz czy mężczyzna nie dopuścił się jeszcze innych włamań.

Drogowskazy o: teoriach spiskowych wokół nas. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ
Zalane domy i ulice po oberwaniu chmury
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE