RZESZÓW: Pierwsza fontanna już tryską wodą. Kiedy kolejne?

2021-04-30 12:16
RZESZÓW: Pierwsza fontanna w mieście już tryską wodą. Kiedy kolejne?
Autor: af

Pierwsza fontanna przy ul. Słowackiego w Rzeszowie już tryska wodą. Kolejne uruchomione zostaną jeszcze przed majówką, a lista jest dość długa. W najdłuższy majowy weekend mieszkańcy Rzeszowa, którzy nie wyjadą z miasta, będą mogli odpocząć przy fontannie multimedialnej. Na początek uruchomiona zostanie jednak tylko część nazywana mokrą.

Pierwsza fontanna przy ul. Słowackiego w Rzeszowie już tryska wodą! Przed majowym weekendem Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie uruchomi kilka fontann. Na początek będzie to fontanna multimedialna. Ale tylko część mokra. To oznacza, że woda nie będzie na razie tryskała z podłoża.

- Przed majowym weekendem uruchomione zostaną także fontanny w parku przy ul. Dąbrowskiego. Chodzi o fontannę zlokalizowaną tuż przy wejściu do parku przy ul. Dąbrowskiego, a także o fontannę zlokalizowaną w stawie - mówi Artur Gernand z rzeszowskiego ratusza.

Które fontanny zostaną uruchomione?

Oprócz tego uruchomiona zostanie także fontanna znajdująca się przed Instytutem Muzyki. A w przyszłym tygodniu odpalone zostaną dwie fontanny w parku przy ul. Cieplińskiego oraz fontanna w Parku Papieskim.

W Rzeszowie powstanie hala technologiczna dla pociągów

Slang młodzieżowy 2021

Pytanie 1 z 8
Co oznacza słowo koronaferie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE