RZESZÓW: Kort na Skrajnej ma być gotowy we wrześniu! Miasto wybrało wykonawcę

2021-01-27 11:36
RZESZÓW: Kort na Skrajnej ma być gotowy we wrześniu! Miasto wybrało wykonawcę
Autor: Pixabay.com

Do postępowania zgłosiło się osiem firm, z czego oferty każdej z nich przewyższały założony przez miasto budżet 261 tysięcy złotych. Zdecydowano jednak o dołożeniu 7 brakujących tysięcy do propozycji o najniższej wartości.

Dobre wieści dla miłośników gry w tenisa ziemnego. Rzeszowski magistrat rozstrzygnął przetarg na wyłonienie wykonawcy kortu przy ul. Skrajnej na osiedlu Staromieście. Ten do września ma zająć się powstaniem nowego placu do gry w rejonie Szkoły Podstawowej nr 13, przedszkola oraz zespołu boisk.

Jak informuje Artur Gernand z Biura Prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa- Do postępowania zgłosiło się osiem firm, z czego oferty każdej z nich przewyższały założony przez miasto budżet 261 tysięcy złotych. Zdecydowano jednak o dołożeniu 7 brakujących tysięcy do propozycji o najniższej wartości. (...) Kort tenisowy ma mieć wymiary 15x30 m i akrylową nawierzchnię. Oprócz tego powstać ma także ogrodzenie o wysokości 1,5 m, zamontowane będą też piłkochwyty o wysokości 6 m. Plac do gry będzie również oświetlony. Umowa z wykonawcą ma zostać podpisana w najbliższych dniach.

To jednak jeszcze nie wszystko. W planach miasta jest także budowa kolejnego miejsca do gry w tenisa- tym razem przy rzeszowskiej Żwirowni.

Co warto zabrać zimą w góry?
Posłuchaj, jak wygląda pierwsza pomoc przy skaleczeniu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE