RZESZÓW: Budowa południowej obwodnicy coraz bliżej. Jest zgoda na realizację inwestycji

2021-04-12 14:34
Droga
Autor: pixabay.com

Nie do trzech, a do czterech razy sztuka. To o budowie południowej obwodnicy Rzeszowa, która od kilku lat czeka na realizację. Ta jest coraz bardziej możliwa dzięki wydaniu zgody na realizację tej drogowej inwestycji. Taki wniosek zostanie złożony dziś w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim.

Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Rzeszowa Marek Bajdak złożył dziś w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim wniosek o: Zezwolenie na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRID), dotyczący budowy południowej obwodnicy Rzeszowa. Obwodnica południowa Rzeszowa połączy ul. Podkarpacką z al. Sikorskiego, ma mieć sześć kilometrów długości, jej koszt to około 450 mln złotych. 108 milionów miasto zabezpieczyło na odszkodowania za wywłaszczenie gruntów pod tą inwestycję.

Wysadzali bankomaty w pięciu województwach

POLUB NASZ NOWY LOKALNY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

Tym razem się uda?

Inwestycja od kilku lat czeka na realizację. Trzy poprzednie wnioski o Zezwolenie na Realizację Inwestycji Drogowej były odrzucone ze względu chociażby na decyzje środowiskowe. Teraz pełniący obowiązki prezydenta Rzeszowa Marek Bajdak obiecuje, że będzie inaczej i że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Odpowiedź w tej sprawie być może poznamy w wakacje.

Ozdrowieńcy pilnie potrzebują rehabilitacji. Posłuchaj szczegółów!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE