RZESZÓW. Autobus Ciepła zakończył swoje kursy. Pewne jest, że wróci na ulice!

i

Autor: Grzegorz Bukała/Urząd Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Autobus Ciepła kursuje po stolicy podkarpacia! Gdzie ma przystanki?

2021-11-16 18:11

Autobus Ciepła kursuje po Rzeszowie. Ma stałą trasę, przystanki i co ważne z mieszkańcami Rzeszowa w zimne dni dzieli się gorącym posiłkiem. Autobus Ciepła spotkacie od poniedziałku do piątku o stałych porach w czterech punktach. Gdzie?

W Rzeszowie ruszyła akcja rozdawania ciepłych posiłków potrzebującym. - W Rzeszowie z darmowych ciepłych posiłków przez cały rok potrzebujący mogą korzystać w stołówce Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta, która znajduje się przy ul. Styki 21. W okresie zimowym na terenie Rzeszowa uruchamiane są dodatkowe punkty wydawania ciepłych posiłków. W ubiegłych latach były to punkty stacjonarne. W tym roku, w związku z pandemią COVID-19, dodatkowe punkty stacjonarne zostały zastąpione tzw. Autobusem Ciepła, który w okresie od 15 listopada do 15 marca, każdego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku) pojawia się w czterech punktach Rzeszowa - informuje Artur Gernand z rzeszowskiego ratusza.

Gdzie ma przystanki?

Pierwszy z przystanków Autobusu Ciepła, z którego rozdawane są darmowe posiłki, znajduje się na parkingu Zarządu Transportu Miejskiego przy ul. Trembeckiego 3. Posiłki są tam wydawane od godz. 10.30 do 11.30. Kolejny przystanek znajduje się przy ul. Orlej 17 (parking Kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej – godz. Od 11.50 do 12.50). Trzecim przystankiem jest parking przy hali na Podpromiu (13.10–14.10), ostatnim parking przy Parku Papieskim (14.30-15.30).

Loteria meldunkowa w Rzeszowie. Pierwsze nagrody trafiły do nowych rzeszowian
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE