Ruszył Festiwal Czekolady w Rzeszowie. W ofercie m.in. praliny, słodka fontanna i ziarnka kakao

2022-12-16 15:52

Rzeszowski Rynek opanowała czekolada! Na Świątecznym Miasteczku ruszył Festiwal Czekolady. Zjechały się manufaktury z całej Polski. Mieszkańcy, którzy są miłośnikami tego rodzaju słodkości będą w niebie przed dwa dni! Festiwal potrwa do soboty 17 grudnia.

W piątek 16 grudnia na rzeszowskim Rynku wystartował Festiwal Czekolady. Wśród propozycji znajdują się praliny, ziarnka kakao, owoce w czekoladzie, fontanna z płynną gorąca czekoladą, a nawet pikantne dania z sosem czekoladowym. Nie zabrakło również całej góry słodkich czekoladowych tabliczek. Na imprezę zjechały się manufaktury z całej Polski, które prezentują swoje lokalne wyroby. Wśród pozostałych atrakcji, poza wspomnianą czekoladą, są również magiczne świąteczne aranżacje oraz gwiazdkowe prezenty. Nie zabraknie również kolęd, które będą wykonywane na żywo.

Najsłynniejsze jarosławskie pierniki od lat powstają według starej receptury. Zachwyca się nimi cały świat

Dużo atrakcji dla dzieci 

Z całej puli atrakcji będą też te skierowane do najmłodszych uczestników imprezy. Wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach z czekoladą i masą cukrową. To świetna okazja do tego, aby nauczyć się robienia własnych czekoladowych tabliczek oraz przejść kurs pod okiem profesjonalistów ze zdobienia świątecznych pierników.

Festiwal Czekolady startuje 16 grudnia na rzeszowskim Rynku. Festiwal potrwa łącznie przez dwa dni.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE