Ratownicy medyczni z Krosna w #hot16challenge2. Zrobili to w nietypowy sposób [WIDEO]

2020-05-18 11:00
Ratownicy medyczni z Krosna w #hot16challenge2. Zrobili to w nietypowy sposób
Autor: Facebook screen wideo

Jedni rapują, a oni... Wyzwanie #hot16challenge zatacza coraz szersze kręgi. Wszystko to w walce z koronawirusem. Ratownicy medyczni z Krosna wpadli na pomysł, jak pomagać, ale niekoniecznie śpiewem. Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

#hot16challenge2: Co to za wyzwanie?


Inicjatwa wyzwania hot16challenge wyszła ze środowiska raperów. Hot16challenge polega na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do udziału w akcji. Nominowani na odpowiedź mają 72 godziny.

Hot16challenge2 z kolei ma za zadanie nie tylko promowanie dobrej muzyki, ale i pomoc w walce z koronawirusem. Trwa "Beef z koronawirusem #hot16challenge dla Siepomaga.pl" - finansowa zbiórka na rzecz walki z epidemią". Pieniądze mogą wpłacać wszyscy chętni, przy okazji także powstają rapowe wersy.

#hot16challenge ratowników medycznych z Krosna

Do podjęcia wyzwania nominowano między innymi ratowników medycznych z Krosna. Panowie postanowili wziąź udział w akcji, ale w nietypowy sposób:

"Nie chcemy Was męczyć naszymi popisami wokalnymi ale jeśli znajdzie się ochotnik na pewno podzielimy się dziełem końcowym" - napisali.

Ostatecznie internauci mogą podziwiać ratowników robiących 16 pompek.

Kolejni nominowano to między innymi pracownicy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie. Czy odważą się na rap? Czas pokaże.

Rapuje nawet prezydent

Przypomnijmy, że na rapowe wersy zdecydował się nawet Andrzej Duda. Ten do #hot16challenge2 nominował między innymi rzeszowski zespół Pectus. Na odpowiedź nie musiał długo czekać. Szczegóły znajdziecie w artykule poniżej.

Posłuchaj dlaczego warto sięgać po kwiaty i owoce głogu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #21
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE