Ralph Kamiński, Kasia Moś i Michał Rudaś. Znamy już gwiazdy 17. edycji „Rzeszów Carpathia Festival”!

2021-04-29 14:58
Ralph Kamiński, Kasia Moś i Michał Rudaś. Znamy już gwiazdy 17. edycji „Rzeszów Carpathia Festival”!
Autor: Arch. Estrady Rzeszowskiej

Ralph Kamiński, Kasia Moś i Michał Rudaś to artyści, którzy zaprezentują piosenki z tekstami Jacka Cygana. Z tymi zmierzą się także uczniowie Centrum Sztuki Wokalnej. O Grand Prix Festiwalu zaś walczyć będzie tzw. Złota Piętnastka, wyłoniona przez festiwalowe jury. Impreza zaplanowana jest między 20 a 22 sierpnia.

Ralph Kamiński, Kasia Moś i Michał Rudaś to gwiazdy tegorocznej edycji imprezy „Rzeszów Carpathia Festival”, którą jest już siedemnastą z rzędu. Pierwszy festiwal, z inicjatywy Anny Czenczek, dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, odbył się w roku 2005. Od tamtej pory regularnie ewoluuje, stając się przy tym imprezą międzynarodową, która gościła już wokalistów m.in. z Norwegii, Łotwy, Białorusi, Izraela, Węgier, Niemiec czy Włoch

Od IV edycji wyłącznym wymogiem wzięcia udziału w eliminacjach do konkursu jest zaprezentowanie piosenki autorskiej. Zgłoszeń co roku jest mnóstwo. Nie inaczej było tym razem. Festiwalowe jury do finału imprezy zakwalifikowało 15 artystów, którzy powalczą o Grand Prix, a także swoimi występami postawią ważne kroki w swojej przyszłej karierze. Wystąpią m.in. wokaliści z Polski, Ukrainy, Łotwy, Portugalii i Kanady.

CZYTAJ TAKŻE: Majówka 2021 w Bieszczadach - atrakcje, co robić, gdzie jechać?

Ralph Kamiński, Kasia Moś i Michał Rudaś

Oprócz zmagań młodych piosenkarzy, na scenie zaplanowanego na sierpień festiwalu nie zabraknie także gwiazd. Jak zapowiada Estrada Rzeszowska- z największymi przebojami Jacka Cygana wystąpią m.in. Ralph Kamiński, Kasia Moś, Michał Rudaś i Bartosz Listwan. Swoje umiejętności pokażą też uczniowie Centrum Sztuki Wokalnej w koncercie pt. „Czas nas uczy pogody”.

W Rzeszowie powstanie hala technologiczna dla pociągów
Drogowskazy: o tym kto i dlaczego korzysta dziś z darknetu. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE