Majówka 2021 w Bieszczadach - atrakcje, co robić, gdzie jechać?

2021-05-01 10:34

Majówka 2021 w Bieszczadach to idealny plan na tegoroczny weekend majowy. Przez wprowadzone przez rząd obostrzenia trudno nam zaplanować dłuższy wyjazd. Majówka na działce brzmi dobrze, ale pamiętajmy, że weekend majowy jest raz do roku i warto spędzić go aktywnie. Przygotowaliśmy kilka propozycji na to, gdzie można wybrać się w majówkę 2021 w Bieszczadach i naładować baterie. Zobaczcie sami!

Majówka 2021 w Bieszczadach? Czego nie! Majówka to idealny czas, by wybrać się w Bieszczady. Tegoroczny weekend majowy jest bardzo trudny do zorganizowania. Przez zamknięte hotele, domki noclegowe i schroniska nie łatwo zaplanować dłuższego wyjazdu. Wprowadzone przez rząd obostrzenia sprawiają, że nie bardzo nawet chce nam się cokolwiek planować. Jednak pamiętajmy, że majówka jest raz do roku i warto ten czas spędzić aktywnie! Przygotowaliśmy więc kilka propozycji na majówkę 2021 w Bieszczadach, które nie wymagają od was poświęcenia dłuższego czasu na organizację, a tylko przygotowanie kilku najpotrzebniejszych rzeczy na podróż w Bieszczady! W kilka tych miejsc można wybrać się w ciągu jednego dnia! Co najważniejsze, wszystkie nasze propozycje są na świeżym powietrzu! W tych miejscach będzie można na chwilę zapomnieć o codzienności, wyciszyć się, odpocząć i naładować baterię przy malowniczych widokach. Zobaczcie sami!

POLUB NASZ NOWY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

Kto wygra Eurowizję 2021? | ESKA XD - CD-ROOM #21

QUIZ. Potrafisz połączyć filmowych kochanków w pary? 8 punktów to minimum!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się mąż Kariny z filmu „Listy do M.”?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE