POW. RZESZOWSKI: Tragedia w Hyżnem. Nie żyje 21-letni motocyklista

2022-04-13 15:49
POW. RZESZOWSKI: Tragedia w Hyżnem. Nie żyje 21-letni motocyklista
Autor: Materiały prasowe/ KMP Rzeszów

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj późnym popołudniem. Mimo udzielonej na miejscu pierwszej pomocy życia młodego mężczyzny niestety nie udało się uratować.

Do wypadku w Hyżnem, w powiecie rzeszowskim, doszło wczoraj około godziny 18.30. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że jadący w kierunku Wólki Hyżneńskiej 21-letni motocyklista, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad jednośladem i wjechał do przydrożnego rowu z prawej strony. Mimo udzielonej na miejscu pierwszej pomocy, jego życia niestety nie udało się uratować.

CZYTAJ TAKŻE: Komańcza: W tragicznym wypadku zginął motocyklista. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia!

Policja szuka człowieka z drabiną

Policja apeluje o ostrożność

Mundurowi przypominają o rozwadze i bezpieczeństwie na drodze, zwłaszcza, że stan niektórych dróg po zimie może nie być najlepszy. O obecności motocyklistów na podkarpackich ulicach powinni pamiętać też kierowcy. Najmniejszy błąd po stronie któregokolwiek z uczestników ruchu może doprowadzić do kolizji albo wypadku.

Skróty młodzieżowe 2022 - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 12
Co oznacza skrót BTW?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE