Policja zajęła się sprawą nastolatków z Krosna. Zabezpieczono szokujące nagranie

2022-09-20 11:57
Policja zajęła się sprawą nastolatków z Krosna. Zabezpieczono szokujące nagranie
Autor: Pixabay

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o nagraniu z udziałem czterech nastolatków i bezdomnego mężczyzny. Mundurowi z krośnieńskiej policji zajęli się sprawą. Jak usłyszeliśmy od podkom. Pawła Buczyńskiego część osób, biorących udział w tym procederze już została zidentyfikowana.

Bulwersujące nagranie licealistów z Krosna stało się hitem sieci

O nagraniu z udziałem grupy nastolatków i bezdomnego huczy już cały Internet. Filmik, który trafił do sieci w zatrważająco szybkim tempie, stało się wiralem. Wideo pojawiło się także na grupie Spotted Krosno na Facebooku.

- Pozdrowienia dla czterech chłopaków, którzy pod mostem w Krośnie postanowili pomóc osobie bezdomnej zaspokoić potrzeby. Świetna akcja chłopaki, mam nadzieję, że kupił wam obiecaną wódkę - napisano.

Skontaktowaliśmy się z krośnieńską policją, aby dowiedzieć się więcej na temat szokującego nagrania.

Klar potrafił ratować tonące osoby. Wyjątkowy pies odszedł na wieczną służbę

Policja bada głośną sprawę nastolatków z Krosna

Policjanci zabezpieczyli krążące w sieci nagranie. Trwa ustalenie szczegółów, a także wszystkich uczestników tego zdarzenia. Mundurowi sprawdzą, czy wideo jest prawdziwe.

- Część osób mamy już zidentyfikowanych, natomiast nie wszystkie, dlatego też ustalamy, kto w tym procederze uczestniczył – informuje podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

Policjanci starają dotrzeć się do informacji o tym, kto nagrywał całe zdarzenie i kto jest odpowiedzialny za opublikowanie nagrania w sieci. Jeśli wideo nie okaże się fejkiem, a nastolatkowie faktycznie mają po 14 i 15 lat to oznacza, że udostępnienie takiego filmu w świetle prawa jest rozpowszechnianiem pornografii dziecięcej. Za to autorowi grozi kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE