Podkarpacie: Czujna sąsiadka wezwała policję. Zmęczony złodziej spał w cudzym domu

2020-06-05 11:07
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay

Nietypowa interwencja miała miejsce w Tarnobrzegu. Kobietę zaniepokoiły hałasy w domu sąsiada. Okazało się, że złodzje demontują ogrzewanie. Jeden tak się zmęczył, że zasną na kanapie. Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

Czy czuje oko sąsiada może być dla nas korzystne? Ta sytuacja pokazuje, że zdecydowanie tak. Kilka dni temu w Tarnobrzegu dzięki zaniepokojonej sąsiadce udało się złapać złodziei na gorącym uczynku.

Wiedziała, że sąsiad jest w szpitalu

Kobieta usyłyszała hałasy z domu siądada na osiedlu Wielowieś. Wiedziała, że mężczyzny nie ma w domu, bo akurat był w szpitalu. Postanowiła zatelefonować do jego siostry, a ta wezwała policję.

Kradli instalację grzewczą i mocno się zmęczyli

Okazało się, że w domu jest wybita szyba. Policja zastała w środku dwóch złodziei, którzy demontowali instalację grzewczą. Odkręcanie grzejników mocno ich zmęczyło, bo jeden z mężczyzn spał na kanapie. Drugi pakował łupy do torby. 31 i 60-latek zostali aresztowani. Już usłyszeli zarzuty.

Miał na koncie włamanie do szkolnej świetlicy

Okazało się, że młodszy z włamywaczy ma też na koncie kradzież sprzętu ze szkolnej świetlicy. W podstawówce zginęły dwa laptopy i odtwarzacz dvd o łącznej wartości ponad 2 tysięcy złotych.

Posłuchaj, na czym polega, lecznicza moc masażu klasycznego kręgosłupa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Małe bażanty złociste w ZOO w Muszynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE