Podczas urodzinowej imprezy pod Leżajskiem wybuchła armata. Ranne cztery osoby

2022-09-26 15:32
W trakcie urodzinowej imprezy pod Leżajskiem wybuchła armata. Dwie osoby w ciężkim stanie
Autor: Pixabay

W sobotę w Chodaczowie pod Leżajskiem na Podkarpaciu w trakcie przyjęcia urodzinowego doszło do niekontrolowanego wybuchu repliki armaty czarno prochowej. Cztery osoby zostały ranne, z czego dwie są w stanie ciężkim.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 20:00 na prywatnej posesji w Chodaczowie, gdzie trwało przyjęcie urodzinowe. Jedną z imprezowych atrakcji miał być wystrzał z repliki armaty. – Na skutek wybuchu cztery osoby zostały ranne. Obecnie dwie z nich w stanie ciężkim przebywają w szpitalu. Pokrzywdzeni to młode osoby, w wieku 18, 19 i 20 lat powiedział nam mł. asp. Miłosz Krzywonos z Komendy Powiatowej Policji w Leżajski.

CZYTAJ TAKŻE: Senior ukradł hulajnogę elektryczną. Mężczyzna trafił na życzliwą osobę [WIDEO]

Zatrzymana jedna osoba

Na miejscu zdarzenia pracowała ekipa dochodzeniowo - śledcza policji. Jedna osoba została zatrzymana do wyjaśnienia. Obecnie czynności prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Leżajsku – tłumaczy mł. asp. Miłosz Krzywonos.

Igor S. zatrzymany. Próbował rozjechać policjantów!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE