Pijany 25-latek przejechał przez środek ronda. Był zdenerwowany po kłótni z dziewczyną

2022-08-24 15:49
Pijany 25-latek przejechał przez środek ronda. Był zdenerwowany po kłótni z dziewczyną
Autor: Podkarpacka Policja

Mundurowi z Kolbuszowej zatrzymali do kontroli 25-latka, który jechał uszkodzonym autem. Okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd mając prawie 1.5 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, przejechał on przez środek ronda w sąsiedniej miejscowości, gdzie uszkodził krawężnik i słupki. Kierowca tłumaczył , że powodem jego zachowania była kłótnia z dziewczyną.

Po północy uwagę policjantów z Kolbuszowej zwrócił samochód, który jechał bez tablicy rejestracyjnej i z rozbitą przednią szybą. Mundurowi od razu zatrzymali auto do kontroli drogowej. Pojazd wskazywał na to, że brał udział w wypadku drogowym. Przepytywany przez policjantów kierowca wyjaśnił, że jedzie z Rzeszowa do Tarnobrzega i po drodze przejechał przez środek ronda w Kolbuszowej Górnej. Zaistniałą sytuację tłumaczył zdenerwowaniem z powodu kłótni z dziewczyną.

Policjanci eskortowali taksówkę do szpitala

Rozbite auto to nie jedyne przewinienie kierowcy

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości zatrzymanego mężczyzny. Wynik badania pokazał, że kierowca miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Mundurowi potwierdzili, że rondo w Kolbuszowej Górnej jest uszkodzenia. Prawo jazdy 25-latka wraz z dowodem rejestracyjnym samochodu zostało zatrzymane. Teraz mężczyzna za swoje lekkomyślne zachowanie odpowie przed sądem.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE